Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

مذاکرات شرکت گنجینه آتیه کیش (از شرکت های تابعه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران) با منطقه ۲۱ شهرداری برای احداث نیروگاه خورشیدی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در این نشست که با حضور مانی جعفریان مدیرعامل شرکت گنجینه آتیه کیش و حسن رحمانی شهردار منطقه ۲۱ برگزار شد،احداث نیروگاه خورشیدی در این منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست شهردار منطقه ۲۱ ضمن استقبال از مشارکت در پروژه اقتصادی- زیست محیطی اعلام کرد پس از بررسی پتاسیل های منطقه، در اسرع وقت نتایج را اعلام خواهد کرد.

این گزارش حاکی است پیش از این مذاکرات شرکت گنجینه آتیه کیش با شهرداری منطقه ۴ تهران نیز برای احداث نیروگاه خورشیدی آغاز شده بوده و هم اکنون در جریان است.

فعالیت نیروگاه های استان تهران به خصوص در فصول گرم سال پاسخگوی نیاز استان نیست و به همین دلیل عملیات واحدهای تولیدی در ساعات پیک مصرف اغلب به حالت تعلیق درآمده و با این حال مصارف خانگی همچنان با وقفه و خاموشی رو به روست.

شرکت گنجیه آتیه کیش با اجرای این پروژه تلاش دارد ضمن کمک به تامین انرژِی برق کلان شهر تهران، کارکنان شهرداری و به عبارتی اعضای صندوق ذخیره را از عواید اقتصادی آن منتفع سازد.

انتهای پیام

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.