Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تفاهم نامه ساخت نیروگاه خورشیدی در منطقه ۴ با مشارکت صندوق ذخیره کارکنان امضا شد

در راستای اجرای پروژه های زیست محیطی شرکت گنجینه آتیه کیش از شرکت های تابعه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری، تفاهمنامه ساخت نیروگاه خورشیدی در منطقه ۴ تهران به امضا رسید.

گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران حاکی است نیاز روز افزون کلان شهر تهران به انرژِی برق، اجرای پروژه های نیروگاه های خورشیدی را از توجیه زیست محیطی و اقتصادی ویژه ای برخوردار کرده است.

در همین حال منطقه ۴ تهران از مناطقی است که به لحاظ وسعت و فضای مناسب، دسترسی به نور خورشید و دیگر فاکتورها ظرفیت لازم برای سرمایه گذاری در پروژه های تولید برق از ۱۰۰ کیلووات تا یک مگاوات را دارا است.

بر این اساس شرکت گنجینه آتیه کیش طی تفاهمنامه همکاری با شرکت خارجی اکروپورا (ACROPORA) در زمینه مشارکت، سرمایه گذاری و راه اندازی سایت خورشیدی تولید برق آمادگی خود را برای امضای قرارداد به شهرداری منطقه ۴ اعلام کرد و در اولین گام ضمن انعقاد یک تفاهم نامه با این منطقه، چارچوب کلی و نقشه راه مورد بررسی کارشناسی قرار گرفت و به زودی به عقد قرارداد نهایی خواهد انجامید.

شرکت گنجینه آتیه کیش تلاش دارد مشارکت در پروژه های زیست محیطی را به حداکثر رسانده تا ضمن ساختن فضایی بهتر برای زندگی شهروندان، کارکنان شهرداری تهران نیز به عنوان اعضای صندوق ذخیره کارکنان از عواید حداکثری آن بهره مند شوند.

این گزارش حاکی است پروژه تولید برق از گاز متان منطقه دفن زباله کهریزک از دیگر پروژه هایی است که با مشارکت شرکت گنجینه آتیه کیش در کنسرسیوم KRC نهایی شده و به امضا رسیده است.

انتهای پیام/

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.