Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

برگزاری نشست با مهندس محاسن دار رئیس پروژه طرح های توسعه ماشین سازی اراک و دکتر Moody Kim مدیر صادرات کمپانی ATI  فرانسه

این نشست در تاریخ 24/11/95 در سالن کنفرانس شرکت گنجینه آتیه کیش با حضور مهندس جعفریان مدیر عامل و دکتر کلانتری عضو هیات مدیره و با هدف مذاکره در باب ایجاد یک همکاری تنگاتنگ با دو شرکت ATI  و ماشین سازی اراک به منظور خرید، ساخت ، نصب و انتقال فناوری زباله سوزهای بیمارستانی کمپانی ATI  فرانسه در منطقه آرادکوه تهران بعنوان اولین نقطه شروع برگزار شد. در این جلسه مهندس محاسن دار به تشریح ساختار و چگونگی عملکرد مجموعه ماشین سازی اراک در طی سالهای گذشته و حال پرداختند و یادآور شدند با توجه به توانایی های فعلی مجموعه ماشین سازی در حال حاضر امکان ساخت 10درصد از فناوری زباله سوز ATI   در داخل این مجموعه با لیسانس ATI   وجود داشته و برنامه ریزی  جهت ارتقاء این توان تا 70 درصد در حال انجام است. از آنجائیکه این فناوری از لحاظ اقتصادی تقریباً  جزو فناوری های با قیمت بالا شناخته می شود تولید بخشی از این فناوری در داخل می تواند باعث کاهش زیادی در قیمت تمام شده و جلو گیری از خروج ارز از کشور شود و در عین حال این بومی سازی می تواند اهداف دیگری از جمله ایجاد شغل و مهمتر از آن تاثیر بسزایی در رفع مشکل زباله بیمارستانی و عفونی در سرتاسر کشور داشته باشد و سرآغازی شود بر مدیریت ارتقاء یافته و با استاندارد جهانی زباله های عفونی در داخل کشور. مهندس جعفریان نیز با استقبال از این رویکرد، با توجه به سابقه در خشان شرکت ماشین سازی اراک در عرصه صنایع کشور، ابراز امیدواری کردند که با تعامل سازنده مجموعه شرکت گنجینه آتیه کیش  و ماشین سازی اراک بتوان هرچه سریع تر در جهت طراحی اولین سیستم زباله سوز بیمارستانی در کشور اقدام کرد. دکتر کلانتری هم در ادامه از پیگیری این مجموعه جهت اجرای هرچه سریعتر پروژه بصورت مشترک تاکید کرده و برداشتن گام عملی در این زمینه را یک وظیفه ملی و انسانی و یک افتخار قلمداد کردند. ایشان تاکید کردند اجرای چنین پروژه هایی در سطح کشور باعث پیش گیری از شیوع بیماری های واگیر دار و ارتقاء کیفی محیط زیست کشور و افزایش قابل ملاحظه در بهداشت محیط شهری و حومه خواهد شد.

لازم به توضیح است که شرکت Ati فرانسه از قدیمی ترین شرکتهای بین المللی در زمینه زباله سوزهای بیمارستانی است که بالاترین استانداردهای روز اروپا و دنیا را در ساخت زباله سوز و فناوری تصفیه خروجی در اختیار دارد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.